Liepos 22-oji diena ilgainiui bus minima kaip lietuvių tautos genocido diena! Lietuva yra tarp 8 iš 28-ių ES valstybių, kurios sutiko dalyvauti „solidarumo mechanizme“, t. y. priimti į Europą besiveržiančius Afrikos ir Azijos nelegalius migrantus, kontrabandistų laivais perkeliamus į mūsų kontinentą.

Šiame vidaus reikalų ministrų susitikime Paryžiuje, įvykusiame pirmadienį, atsisakė dalyvauti Italijos vidaus reikalų ministras Matteo Salvini, nes praėjusią savaitę Helsinkyje vykusiame pasitarime nebuvo atsižvelgta į Italijos ir Maltos siūlymus, tų šalių, kurios tapo „pabėgėlių stovyklomis“.

Šiame „solidarumo mechanizme“, nors jį reikėtų vadinti savižudybės mechanizmu, dalyvaus šios valstybės: Lietuva, Prancūzija, Vokietija, Portugalija, Liuksemburgas, Suomija, Kroatija ir Airija.

Prancūzijos prezidentas Emanuelis Makronas išreiškė viltį, kad programoje dalyvaus visos valstybės narės, kurias jis dar kartą siejo su ES struktūrinių fondų lėšų skyrimu. „Europa nėra a la carte, kai kalbama apie solidarumą“, – įspėjo jis. UNHCR (Jungtinių Tautų Organizacijos pabėgelių agentūra) bosas Filippo Grandi gyrė padarytą pažangą, „susirūpinęs“ dėl migrantų, bandančių kirsti centrinę Viduržemio jūrą, „gelbėjimo pajėgumų“ sumažėjimo.

“Figaro” rašo, kad tai „aktyvios dalyvės“ ir yra dar šešios, kurios neįvardintos, neva palaikusios šį susitarimui. Keista, kodėl jos nenurodomos?

Savižudybės mechanizmas numato „kaip galima greičiau paskirstyti asmenis, prašančius prieglobsčio šalyse, esančiose „savanorių koalicijoje“, mainais į Italijos ir Maltos uostų atidarymą.“

Nei viena Vyšegrado ar kita Baltijos valstybė nesutiko dalyvauti šioje Makrono ir Merkel sugalvotoje savižudybėje!

Priminsiu, kad šiuo metu vien Libijoje yra 650000 afrikiečių, norinčių persikelti gyventi į Europą. Visoje Afrikoje tokių „pabėgėlių“ yra šimtai milijonų.

Nuorodos:
http://www.lefigaro.fr/flash-actu/migrants-14-pays-europeens-d-accord-sur-un-mecanisme-de-solidarite-20190722
https://www.alaraby.co.uk/english/news/2018/1/3/israel-to-expel-40-000-african-migrants
https://lebionka.blogspot.com/2019/07/es-helsinkyje-del-imigrantu-nesusitare.html

1 KOMENTARAS

  1. Liną Linkevičių reikia į kartuves, nuvesti už Lietuvių tautos sunaikinimo siekimą!!!!!!!!
    Lietuva jau daugybė kartų patyrė nutautinimo veiksmus, bet iki šiol visada buvo priešų veiksmai, o šį kartą, tai Lietuvio Lino Linkevičiaus iniciatyva!!!!!!!!

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
Įveskite savo vardą