Išpuolis prieš Lietuvos didvyrio Jono Noreikos - Generolo Vėtros atminimą.

“Pakelk galvą, lietuvi!!!”, – sako didis Lietuvių Tautos ir valstybės gynėjas, teisininkas, prozininkas novelistas, publicistas, antinacistinio ir antisovietinio pogrindžio dalyvis, Jonas Noreika – Generolas Vėtra. Deja Lietuvoje visais laikais atsiranda tų, kurie nenori, kad taip būtų. Tų, kurie manosi esą aukščiau Lietuvių Tautos ir jos istorijos, jos pačios valstybėje. Ir kartais istorijoje ateina laikas tiems asmenims priminti kieno yra ši valstybė ir kuri tauta yra jos šeimininkė.

Balandžio 8-os dienos rytą, profesoriumi ir daktaru save įvardijantis Stanislovas Tomas (Čechovičius), bandantis tapti kandidatu į Europos Sąjungos parlamentą, su bendrininkais įvykdė vandalizmo išpuolį – išniekino ir kūju sudaužė Jono Noreikos – Generolo Vėtros atminimo lentą, kabėjusią ant Mokslų akademijos Vrublevskių bibliotekos pastato Vilniuje.

Vandalas niekingai stovi ant Jono Noreikos – Generolo Vėtros atminimo lentos likučių (facebook video stop kadras)

Iki šio niekingo chuliganiško išpuolio prieš Lietuvos didvyrio atminimą likus savaitei Stanislovas Tomas (Čechovičius) susitiko su anti-lietuviška veikla pagarsėjusiu žydų profesoriumi Dovydu Kacu. Jie būtent ir kalbėjosi Jono Noreikos – Generolo Vėtros ir Vokiečių okupacijos laikmečio Lietuvos įvykių tema. Šis svetimtautis, gyvenantis mūsų valstybėje, aiškino, kodėl žymiausi Lietuvos partizanai negali būti didvyriais, kad atminimo lentų jiems čia neturi būti ir nurodinėjo kaip turi būti rašoma Antrojo Pasaulinio karo metų laikmečio Lietuvos istorija. Įsijautęs į tipišką šiai tautai “nuskriaustojo” vaidmenį, skundėsi savo nesekmėmis Lietuvoje. Žinoma Stanislovas Tomas pritarė viskam.
Panašu, kad šie asmenys pamiršo, kad Jonas Noreika – Generolas Vėtra yra ne žydų ar kažkokios neaiškios (Stanislovo Tomo) tautos, o Lietuvių Tautos didvyris!

JOKIE SVETIMTAUČIAI NENURODINĖS MUMS, LIETUVIAMS, KAS YRA MŪSŲ TAUTOS DIDVYRIAI!

D. Kacas teigia norintis dialogo to laikmečio (1941 – 1944 m.) Lietuvos istorijos ir “žydų genocido” klausimu. Ar tikrai jis jo nori? Tikrai NE! Jis mums aiškina, kad yra tik viena istorijos pusė – žydų, bet, kaip ir dauguma kitų Lietuvos partizanus žeminančių asmenų, visada pamiršta paminėti, kad metais anksčiau (1940 – 1941), prasidėjus pirmajai Sovietų okupacijai, žydų vadovaujama NKVD su kitomis organizacijomis ir žydais kolaborantais išžudė ir ištrėmė dešimtis tūkstančių lietuvių! Tai kas vyko po to yra KERŠTAS šiai nedėkingai tautai, kuri tik naudojosi lietuvių vėl jiems suteiktu gerumu, bet kaip visada smeigė peilį mums į nugarą.

Manote šis susitikimas tik atsitiktinumas? Tokių atsitiktinumų nebūna. Paliksime jums patiems spręsti kas buvo aptarta ir susitarta už kadro, o susitikimo video įrašą galite pažiūrėti čia (“PressJazz.tv” viešas video įrašas):

Stanislovas Tomas Facebook įžeidžia kandidatą į prezidentus Arvydą Juozaitį.

Pats būdamas neaiškios tautybės (greičiausiai maišytos rasės) atstovas, Stanislovas Tomas (Čechovičius) jau ilgą laiką pylė purvus ant Lietuvių Tautos, vadindamas mus idiotais, kvailiais ir t.t. Pastaruoju metu jo komentarai Facebook jau buvo peržengę bet kokias ribas. Šone matome vieną tokių išpuolių pavyzdžių prieš Tautos kandidatą į prezidentus Arvydą Juozaitį.

Balandžio 8-os dienos vandalizmo akto vietoje Stanislovas Tomas (Čechovičius) nebuvo vienas, jis ten atėjo su bendrininkais.

Manome, kad reikalinga ir svarbu įvardinti visus bendrininkus ir šį siaubingą išpuolį prieš Lietuvą ir Lietuvių Tautos didvyrio atminimą palaikančius asmenis ir jų interneto svetaines. Jie yra LIETUVIŲ TAUTOS PRIEŠAI:

Stanislovas Tomas (Čechovičius) – vandalas, kūju sudaužė Jono Noreikos – Vėtros atminimo lentą.
Kazimieras Juraitis – video įrašo autorius, buvęs įvykio vietoje, nesėkmingai bandęs tapti kandidatu į LR prezidento postą, pagarsėjęs kaip pro-rusiškas veikėjas.
Vaida Juozapaitytė – filmavo vandalizmo aktą.
Audrius Nakas (EKSPERTAI.EU, PRESSJAZZ.TV) – buvęs seimo narys, Drąsos Kelio partijos narys, Ekspertai.eu ir Pressjazz.tv įkūrėjas, buvo vandalizmo akto vietoje ir viešai palaiko tokį išpuolį.
Vaidas Lekstutis (BUKIMEVIENINGI.LT) – pro-komunistiškas veikėjas, kurio svetainė ir jos skaitytojai palaiko šį vandalizmo aktą. Buvo nuteistas už viešus pasisakymus apie Sovietų vykdytus lietuvių trėmimus (“<…> Rusai po antro pasaulinio karo, Vakarų propagandos apšvitintus vežė į gryną orą (Sibirą) prasivėdinti”.<…>).
Laurynas Ragelskis (LDIENA.LT) – pro-komunistiškas veikėjas, kurio svetainė ir jos skaitytojai palaiko šį išpuolį.
Raimundas Smigelskis – pro-komunistiškas veikėjas, aktyviai komentuojantis interneto erdvėje, palaikantis šį išpuolį.
Giedrius Grabauskas – neaiškios tautybės asmuo, atvirai propaguojantis komunizmą, vienas iš žymesnių Lietuvos pro-komunistinių veikėjų.
Kristoferis Voiška – marksistas, leninistas, aktyvus pro-komunistiškas veikėjas.

Reikia pabrėžti, kad kai kurie iš išvardytų asmenų yra tiktai “naudingi idiotai” tiems, kurie naikina tautiškumą, Tautas ir Europą, bet visi išvardintieji istoriniuose klausimuose iškelia svetimą tautą aukščiau Lietuvių Tautos.

Pilnas balandžio 8 išpuolio video įrašas, viešai ir tiesiogiai transliuotas Stanislovo Tomo (Čechovičiaus) Facebook paskyroje:

Buvęs seimo narys Audrius Nakas, kuris buvo įvykio vietoje ir stebėjo kaip niekinamas Lietuvos didvyrio atminimas, atvirai teigia, kad “nekenčia nacių”, bet panašu, kad jis nekenčia ir tikrų Lietuvos patriotų, kaip profesorius Vytautas Radžvilas, viešai Facebook vadindamas jį “suskiu”:

Buvęs seimo narys Audrius Nakas tyčiojasi iš Sąjūdžio iniciatyvinės grupės nario, profesoriaus Vytauto Radžvilo

Manome, kad Audriui Nakui ir kitiems jo bendraminčiams reiktų priminti, kad “naciais” buvo vadinami (taip norint juos įžeisti) Vokiečių NSDAP partijos nariai. Jonas Noreika – Generolas Vėtra niekada nebuvo ir negalėjo būti tos partijos nariu.

Kandidatas į LR prezidentus dakt. Arvydas Juozaitis, kandidatas į ES Parlamentą prof. Vytautas Radžvilas, signataras Rolandas Paulauskas, kiti Lietuvos patriotai, seimo nariai ir įvairios tautinės organizacijos SMERKIA šį išpuolį įvykdžiusius ir tokį vandalizmą prieš Lietuvių Tautą palaikančius asmenis.

Tauta.lt savo ruožtu ragina visus ES Parlamento rinkimuose balsuoti už Visuomeninį rinkimų komitetą „Vytautas Radžvilas: susigrąžinkime valstybę!“.

MES ŽINOME SAVO TAUTOS DIDVYRIUS!

Mes žinome savo tautos didvyrius!

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
Įveskite savo vardą