Mieli draugai, kolegos, artimieji. Įžengėme į tokį etapą, kai sąmokslo teorijos tampa realybe. Kai aplink esantys žmonės naiviai paklūsta sistemos stumiamai informacijai ir nurodymams, ir jei jūs mąstote ar dalykus matote kitaip – jūs būsite išjuoktas, sumenkintas, apie jus bus pranešta, o galbūt ir apskritai susidorota.
 
Spaudos ir nuomonių laisvė dingo, nors jos jau ir taip buvo tik likučiai. Dezinformacija yra pateikiama kaip faktas, o realūs faktai sumenkinami, blokuojami, pakeičiami arba uždraudžiami. JIE bando mus įtikinti tuom, ką George’as Orwell’as rašė savo, kasdien vis didesne realybe tampančioje novelėje “1984”: “karas yra taika, laisvė yra vergija, neišmanymas yra stiprybė”. JIEMS aktyviai dirba visi naudingi idiotai tiek Lietuvoje tiek svetur, Facebook, Youtube aktyvina savo cenzūrą.

Prasidėjo itin įdomus, svarbus ir kritinis laikmetis. JIE nori daugiau kontrolės, JIE vykdo savo planą. Manote, kad po šio įsakymo visiems dėvėti kaukes nuo penktadienio tuom draudimai ir užsibaigs? Anaiptol – JIE toliau kels tuos draudimus, toliau atiminės mūsų laisves ir teises iš mūsų, palaipsniui, kol mes su kiekvienu nauju draudimu apsiprasime ir su tuo susitaikysime. Kels, kol visos šios isterijos užkulisiuose JIE atliks tai ką JIE nori atlikti (tolimesnis medžių kirtimas, 5G diegimas ir valstybių ekonomikų sužlugdymas yra tik keletas tų darbų).
 
Kaip pasakė vienas protingas žmogus: “Pasaulį valdo psichopatai, o jo valdymą atlieka idiotai”. Tai yra gryna tiesa, matant kaip visa grandinė medikų, politikų ir verslininkų visi iki vieno tik vykdo tai, ką jiems kažkas įsakė iš aukščiau. O visą paveikslą mato ir visą planą žino tik tie psichopatai sėdintys tos grandinės viršuje.
 
Linkiu jums visiems išlikti budriems, labiau pasikliauti savo nuojauta, nei didžiaisiais “žiniasklaidos” šaltiniais, kritiškai žiūrėti į visą informaciją, skleidžiamą internete, ypač “oficialiuose” šaltiniuose, nepasiduoti isterijai ir baimei.
 
Laikas yra toks, kada kai kurie mūsų tarpusavio nesutarimai privalo būti nustumti į šoną, vienybės ir kovos už mūsų teisę į SAVO LAISVĄ MĄSTYMĄ vardan.
 
Laukiu visų sąmoningų žmonių aktyvumo pasipriešinant šiai beprotybei.

Reklama

RAŠYTI ATSAKYMĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia