Homoseksualumas ir jo propagavimas yra vienas didžiausių iššūkių sparčiai nykstančiai Lietuvių tautai. Jis pinigų šeimininkų diegiamas tam, kad mažinti gyventojų skaičių, naikinti šeimą, atomizuoti žmogų.

Izraelio švietimo ministras Rafi Peretz (Youtube nuotr.)

Izraelio švietimo ministras Rafi Peretz, buvęs vyriausias kariuomenės rabinas, praėjusią savaitę pasiūlė homoseksualus gydyti „konversiniais metodais.“

Jis pareiškė manąs, kad galima „atversti homoseksualus“ ir „pats tai yra padaręs“.

„Aš galiu jums pasakyti, kad turiu gilių žinių švietimo srityje, ir aš tai dariau. Jeigu studentas mane informuoja apie savo seksualinius polinkius, aš pirmiausiai jį apkabinsiu ir jam pasakysiu šiltus žodžius – pažiūrėkime į tai, ištirkime ir pagalvokime“, – kalbėjo ministras.

Dr. Viktoro Lysovo knyga

Liepos 13 dieną Maskvoje buvo pristatoma medicinos daktaro Viktoro Lysovo monografija „Homoseksualų judėjimo retorika mokslo faktų šviesoje“. Savo 751 puslapių studijoje autorius išsamiai analizuoja melagingas sodomitų tezes (pvz. tai, kad homoseksualumas yra įgimtas, kad tokių žmonių yra 10 procentų ir t.t.) ir nuosekliai jas demaskuoja, pasiremdamas užsienio psichiatrų ir psichologų darbais.

Homoseksualūs santykiai nėra norma, nes jie neturi nieko bendro su žmogaus reprodukcija, kuri yra lytinių santykių biologinė prasmė.

“Pastaraisiais metais LGBT judėjimo ideologai ir aktyvistai gerokai sustiprino savo veiklą (tiek Rusijoje, tiek Pasaulyje). Jie pasisakė, kad moralės, fiziologijos ir teisėtumo požiūriu, romantiški ir seksualiniai santykiai tarp tos pačios lyties asmenų turėtų būti suvokiami kaip visiškai vienodi kartais net pranašesnis už skirtingų lyčių žmonių santykius. Santykiai tarp skirtingų lyčių žmonių ir jų aukščiausias pasireiškimas – šeimos kūrimas ir naujos gyvybės gimimas grindžiami istorinėmis, kultūrinėmis, etninėmis, moralinėmis, sociologinėmis, fiziologinėmis, psichologinėmis ir biologinėmis normomis. Tačiau šias normas kritikuoja LGBT aktyvistai, kurie reikalauja permąstyti normos sąvoką arba panaikinti seksualinius ir santuokinius santykius, kad įteisintų homoseksualius santykius. Savo veikloje šie aktyvistai dažnai nurodo keletą argumentų, paverčiančių šūkiais, kuriais remiantis jie kritikuoja jų reikalaujamų pakeitimų priešininkus. Tarp tokių argumentų, pavyzdžiui, „kiekvienas dešimtas žmogus yra gėjus“, „gėjais gimstama“, „orientacija nepasikeičia“, „homoseksualumas randamas tarp 1500 gyvūnų rūšių“ ir t.t. Ataskaitoje daugiausia dėmesio skirta tam tikrų šių aktyvistų naudojamų teiginių pagrįstumui analizuoti.

Šio darbo tikslas – skleisti informaciją, kuri šiuo metu tampa vis mažiau prieinama dėl pastaraisiais dešimtmečiais išsivysčiusios politinės padėties. Šio darbo tikslas nėra pateisinti smurtą prieš asmenis; mes, autoriai, kategoriškai smerkiame fizinio ar psichologinio smurto sukėlimą ir neteisėtą veiklą, taip pat, kaip smerkiame melą, manipuliavimą faktais ir netoleranciją kitų nuomonėms.”, – prezentacijos metu teigė knygos išleidimą parėmusio mokslinio portalo “Apie-LGBT” (pro-lgbt.ru) įkūrėjas ir judėjimo “Mokslas tiesai” publicistas Ivan Kurennoy.

Knygos autoriaus nuomone homoseksualų lobistai skleidžia eilę antimokslinių prasimanymų, į kuriuos jis savo knygoje pateikia kvalifikuotus atsakymus.

Vyriausias Ramat-Gan rabinas Jakovas Arielis (Ilan Marciano nuotr.)

2016-ais metais vyriausias Ramat-Gan rabinas Jakovas Arielis pasakė: „Homoseksualai… tai invalidai, kenčiantys nuo problemos, kurią reikia gydyti medicinos procedūrų ir vaistų pagalba“. Jis pažymėjo, kad: „Normali šeima — tai tėvas, mama ir vaikai. Visa kita — tai nukrypimas nuo normos, ir šis nukrypimas susietas su psichologinėmis problemomis.“

Rabinas Arielis taip pat pasakė, kad gėjų-aktyvistai stengiasi pavaizduoti savo lytinę orientaciją kaip kažką progresyvaus, ko pasekoje vienos lyties meile susidomi daugelis jaunų žmonių.

Šiuo savo pasisakymu rabinas Arielis palaikė kitą rabiną – vieną iš religinio sionizmo lyderių, karinės ešivos Eli gyvenvietėje rabiną Igalį Levinšteiną. Levinšteinas, be kita ko, apkaltino Izraelio visuomenę pasyvumu stebint tai, kaip iškrypėliai ima kontroliuoti armiją. Rabinas pareiškė: „Gėjų bendruomenė… tai bepročių judėjimas, kuris atstumia pačią normalumo sąvoką šiame gyvenime“.

Dar 2015 metų pradžioje Zimbabvės prezidentas Robertas Mugabė pareiškė, kad jei jau JAV dabar leidžiamos vienalytės sąjungos, jis pasirengęs sudaryti tokią sąjungą su prezidentu Baraku Obama.

Prezidentai Barakas Obama ir Robertas Mugabė

„Jeigu prezidentas Obama palaiko vienalytes santuokas ir gina homoseksualus, aš pasiruošęs, jeigu bus būtinybė, nuvykti į Vašingtoną, atsiklaupti ant kelio ir paprašyti jo rankos“. – pareiškė Mugabė.

„Tai Amerikos prezidentas, Obama, kurio tėvas buvo afrikietis, kalba, kad mūsų nerems, jeigu mes neremsim homoseksualų. Mes klausiame jo: jus pagimdė homoseksualai? Mums reikia pratęsti mūsų giminę, o tam reikalingi vyrai ir moterys, o ne seksualinių mažumų atstovai“, – pasakė Zimbabvės prezidentas.

Nuorodos:
http://9tv.co.il/news/2019/07/13/272625.html
http://katyusha.org/view?id=12365
http://9tv.co.il/news/2016/07/17/228681.html
https://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-4829648,00.html
http://lebionka.blogspot.com/2017/01/kada-pederastas-pastos-zimbabves.html

3 KOMENTARAI

  1. Keturiasdešimt metų sodomitai ieškojo homoseksualumo genų – nepavyko, nes jų nėra ir būti negali, apriori, nes yra vyriška Y chromosoma ir X – moteriška chromosoma. Nupirkta Pasaulio sveikatos organizacija homoseksualumo susirgimą išėmė iš psichikos ligų sąrašo. Taip pat galima priversti pasaulinę astronomų organizaciją pripažinti, kad saulė sukasi aplink Žemę ir t.t. Jie apskųsti policijai autoriaus ar portalo negali, nes straipsnis paremtas faktais, todėl elgiasi, kaip ir dera žemos moralės ir nestabilios psichikos žmonėms.

  2. Vakar šį str. nuodugniai apsvarstėme facebook’e, o šiandien jis jau apskųstas nežinia dėl ko ir jau išimtas. Nenori homoseksualistai gydytis nors tu ką.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
Įveskite savo vardą