Sparčiai auga gretos verslininkų, atsisakiusių savo veikloje naudoti piliečių segregaciją ir diskriminaciją skatinantį „Galimybių pasą“. Įvairūs restoranai, kavinės, barai ir kitos maitinimo įstaigos Facebook tinkle išreiškia savo nepritarimą valdančiosios daugumos sprendimui Lietuvoje imti naudoti „Galimybių pasą“ ir dalinasi pareiškimais, kad jų verslai savo klientų neskirstys į atskiras grupes.

Gegužės 14-ą dieną, Šiauliuose įsikūrusi „Gustuko Picerija“, savo Facebook paskyroje pasidalino tokiu pareiškimu:

„Gegužės 24 dieną startuoja galimybių pasas. Pati mintis ir inovacija atrodo idomi ir patraukli kiekvienam iš mūsų gauti progą dar truputį labiau sugrįžti į normalų gyvenimą 😉
Bet visame tame procese kyla labai daug abejonių dėl žmonių diskriminacijos. Ne kartą pasisakėme už vienybę ir pagarbą vienas kitam. Jūs visi mums esate vienodai svarbūs, o dabar turėtume dalį iš Jūsų palikti už durų… 🤷🏼
Gyvename laisvoje šalyje, tad kiekvienas iš mūsų gali priimti sprendimus ir dėl to neturėtų būti engiamas ar žeminamas.
Mes visi turime LR piliečio pasą. Jis yra vienintelis visų mūsų laisvių ir galimybių pasas.
Negalėdami visiems savo klientams užtikrinti vienodų salygų, atsisakome galimybės savo versle naudoti galimybių pasą. Mes ir toliau Jus Visus priimsime savo terasoje!
Būkime vieningi!“

Šiuo picerijos įrašu pasidalinta beveik 1000 kartų. Jis susilaukė beveik 4 tūkst. reakcijų. Šiuo pavyzdžiu pasekė kiti restoranai, kavinės, barai ir kiti verslai, ėmę dalintis šia ar panašia žinute savo Facebook paskyrose. Jų skaičiuos nuolat auga.

Reklama

Raginame visus neabejingus verslininkus jungtis į šią kovą prieš piliečių konstitucinių teisių laužymą, segregaciją ir diskriminaciją, o visus sąmoningus tautiečius apsilankyti, palaikyti ir paremti šiuos drąsius verslus!

Kinijoje pradėjo veikti „Socialinio Kredito Sistema“, sekanti ir skirstanti piliečius į tam tikras grupes. Pagal jų socialinę elgseną skirianti jiems balus, o pagal juos – tam tikras socialines galimybes (įsidarbinti, judėti ir t.t.)

Neleiskime gražiai pavadintu „Galimybių pasu“ ar ateityje planuojamu „Žaliuoju pasu“ segreguoti, bei skirstyti mūsų į grupes, diskriminuojant dalį piliečių ir tokiu būdu, pasinaudojant Covid krize, Lietuvoje ir visoje Europoje sukurti pagrindą kinietiškai „Socialinio Kredito Sistemai“.

 

Šiuo metu segregacinio ir piliečius diskriminuojančio „Galimybių paso“ atsisakę verslai:

Šiauliuose:
Gustuko picerija
Bardinai
Presto Šiauliai Cafe
Vilniuje:
Sushi Square
Radharanė
Holigans
Kaune:
Radharanė Kaunas
Vaikystės miestas Žalgirio arena
Marijampolėje:
Big House Burgers BHB
Pizza House
Šilutėje:
Toto pizza
Jašiūnuose:
Kavinė Millenium
Šalčininkuose:
Voro Cafe
Klaipėdoje:
Kompotas
Kazlų Rūdoje:
Traškis
Joniškyje:
Nóri SUSHI Joniškis
Pakruojyje:
Kavinė Mocha
Plungėje:
Kavinė Fortūna
Kretingoje:
Kryžkelė Kretinga

Reklama

1 KOMENTARAS

RAŠYTI ATSAKYMĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia