Kas galėjo įsivaizduoti, kad buvusi didi Vokiečių tauta bus valdoma Vašingtono? Tai yra neįtikėtina, bet taip ir nutiko. Merkel, Vašingtono kekšė, sutiko pripildyti Vokietiją pabėgėliais iš Vašingtono 16-os metų nelegalių karų prieš Musulmonus Šiaurės Afrikoje ir Vidurio Rytuose. Tai tie karai, kuriems Merkel korumpuota valdžia davė leidimą.

Buvęs aukštas JAV valstybės tarnautojas Paul Craig Roberts.

Vokietijos žmonės patys nėra patenkinti šiuo rezultatu, bet jų kylantis balsas yra uždusinamas Vašingtono užsakytų Merkel įstatymų, kurie opoziciją Vašingtono karų pabėgėlių apgyvendinimui apibrėžia kaip “neapykantos kurstymą” (angl. hate speech).

Vašingtono kekšė ir kekšės padlaižiaujantis Vokietijos ministrų kabinetas nori skirti 53 milijonų JAV dolerių baudas Facebook, Twitter ir kitoms socialinės žiniasklaidos (angl. social media) platformoms jei jos leis platinti skundus apie Vokietiją užtvindančius musulmonus. Tie kurie skundžiasi, t.y. tie, kurie naudojasi Vokietijos garantuotu laisvu žodžiu, yra apibrėžiami kaip neapykantos kurstytojai ir netikrų naujienų (angl. fake news) skleidėjai.

Neįmanoma įsivaizduoti didesnio padlaižiavimo Vašingtonui negu visiškai korumpuota ir anti-Vokiška Merkel valdžia demonstruoja.

Reklama

Aš negaliu laiduoti už šį Jihad Watch pranešimą, bet panašu, kad tai tiesa.
https://www.jihadwatch.org/2017/04/death-of-free-speech-germany-approves-bill-imposing-massive-fines-for-online-hate-speech-and-fake-news

Visa 21-ojo amžiaus istorija yra Sionistų neo-konservatorių (angl. neoconservatives, neocon) ir Izraelio valstybės sukurstytų Vašingtono karų prieš Musulmonų valstybes istorija. Iki šiol Irakas, Libija, Somalis, Afganistanas, Jemenas ir dalys Sirijos ir Pakistano buvo sunaikintos nepagrįstomis karinėmis atakomis, kurios, be jokios abejonės, pagal JAV nustatytą Niurnbergo Standartą, yra karo nusikaltimai.

Fiktyvus ir apgaulingas “karas su teroru” ne tik nužudė ir iš savos vietos išbarstė milijonus žmonių, tuo pačiu sukeldamas Musulmonų imigracijos bangas Vakarų Pasaulyje, bet taip pat sunaikino Vakarietišką pilietinę laisvę. Vokiečius, kurie priešinasi Vašingtono barbarizmui ir skaudžioms pasekmėms Vokietijai, kekšės Merkel, Vašingtonui pataikaujanti valdžia nori nubausti už “neapykantos kurstymą” (angl. hate crimes) ir “melagingos informacijos” (angl. fake news) platinimą.

Vokietijos kanclerė Angela Merkel.

Kitais žodžiais tariant, kekšė nenori, kad bet kuris Vokietis galėtų pasakyti kokios yra pasekmės Vokiečiams už buvimą Vašingtono marionete.

Identiškai tas pats vyksta JAV su sąrašais tų, kurie kalba tiesą, charakterizuojamais kaip “Rusijos agentais”, “Putino apgautaisiais” ir “netikrų naujienų skleidėjais”.

Kaip tiesa išgyvena tokio didumo propagandą?

Tik tose interneto svetainėse, kur yra pakankamai drąsių žmonių, kurie pasakytų tiesą.

Reklama

RAŠYTI ATSAKYMĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia