Pastarieji įvykiai Lietuvoje atnešė ne tik žalos, o ir naudingų dalykų – dalį Lietuvos prikėlė iš miego. Tokia jau tiesa – dažniausiai bundame per kančią. Kai kurie mūsų kilo į kovą, vieni seime, kiti mitinguose, treti – kad ir facebook`e – tai irgi svarbi kova, nes visada pradžioje būna žodis.

2019-ieji jau čia. Vyrai, nuraminkite savo moteris ir vaikus – jūs atsakingi už šeimos saugumą. Jūs esate mūrai! Moterys, žinokite, kad viskas bus gerai, nusiraminkite. Ne viskas, kas internete – tiesa, net jei labai įtikinamai atrodo.

Paskatinkite vyrus nebūti bailiais, ieškoti būdų, ką galima padaryti, eiti į kovą. Kova – nebūtinai vėzdai ir kuokos. Mąstyti irgi svarbu. Atjunkite televizorius ir kitus melo ir kvailinimo šaltinius. Pailsėkite. Skirkite laiko šeimai, apmąstymams, kas jums yra šeima, vaikai. Tegu šie įvykiai įkvepia kilti į naują kokybę, kaip tėvams. Pasitemkime. Keiskime įpročius.

Visi turime, kur augti. Aukime.

Daugelis mūsų čia – bendraminčiai, nes aiškiai pajutome, kad pasikėsinta į pačią svarbiausią mūsų Tautos vietą – šeimą. Susitelkėme, bet to negana. Jei neapginsime šeimų, Lietuva pražuvus. Pražuvę mes.

Tad ateinantiems metams linkiu būti ne tik bendraminčiais, o tapti ir bendražygiais.

Siūlau rasti būdą, kaip prisidėti prie bendros kovos. Dabar itin svarbu tyrinėti įstatymus – tai pasitarnaus jums, kaip imunitetas. Galite patyrinėti įvairias vaikų globa užsiimančias “įmones”, kalbėti skaičiais, faktais. Rinktis duomenis. Viešinti, kalbėti apie tai. Užsiimkite individualiais tyrimais. Imkite kokį vieną objektą ir narstykite. Reikia atskleisti globėjų verslą – taigi, visa tai vyksta, būtent dėl to, kad jie sumanė vaikus padaryti prekėmis ir iš to uždirbti. Ir tai nėra kalba apie pavienius globėjus.

2018 m. lapkričio 25 d. vykęs mitingas prieš vaikų paėmimą

Lengviau tikrai nebus, todėl turim ruoštis. Atsisakyt baimių ir iliuzijų, kad JIE stipresni už mus. Toli gražu.

Taip pat labai svarbu – išlikti ramiems ir netapti tokiais, kaip jie. Neatsakyti tuo pačiu, nepasiduoti provokacijoms. Nepamirškime svarbiausio ir didžiausias dėmesys turi būti čia – tai įstatymas, kuris kelia pavojų visoms Lietuvos šeimoms. Jis privalo būti pakeistas.

Vienybė težydi, broliai ir sesės!

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
Įveskite savo vardą