Socialiniame tinkle Facebook kilo skandalas, kai žurnalistė Rūta Janutienė išplatino Justės Arlauskaitės-Jazzu pasisakymus apie pastaraisiais mėnesiais Lietuvos šeimas sukrėtusius ir įbauginusius įvykius (kai buvo paskleista informacija, kad pagal naują Vaiko Teisių Apsaugos Pagrindų Įstatymą iš normalių šeimų, šimtais, be jokios rimtos priežasties yra atiminėjami vaikai).

Pateikiame nuotraukas:

 

 

Iš nuotraukų matome, kad Arlauskaitės manymu vaikai yra atiminėjami tik iš “debilų” ir “urodų” ir ji palaiko tokius veiksmus. Panašu, kad ji nepasivargino įsigilinti į Juvenalinės Justicijos klausimą. Jei būtų tai padariusi, tai būtų sužinojusi, kad pagal naują įstatymą ir jo poįstatyminius priedus vaiką/-us Lietuvoje galima atimti praktiškai iš bet kurios šeimos. Būtų pamačiusi, kad į “smurto” sąvoką esančią įstatyme galima įdėti ką tik norima. Tuos Lietuvos piliečius, kurie įsigilino į tai kas vyksta ir supranta, kad taip neturi būti mūsų valstybėje, Arlauskaitė įvardija kaip “nesuprantančius elementarių dalykų” ir “tamsuomene”.

Taip pat galima susidaryti įspūdį, kad Jazzu visiškai nesioreantuoja politikoje, bet drįsta komentuoti jos subtilybes. Paskaičius jos pirmąjį komentarą, kyla klausimas: kas tie “buduliai”, kurie balsuoja už “lopus”, ir kurie yra tie “lopai”, už kuriuos “buduliai” balsuoja? Jei išsiaiškintume šiuos dalykus, tada paaiškėtų ir kas, pasak Arlauskaitės “slapta leidžia mušti vaikus”. Šioje vietoje reikėtų priminti, kad už naująjį įstatymą balsavo beveik visi balsavime dalyvavę seimo nariai, susilaikė tik vienas seimo narys.

Arlauskaitės nepaliesta neliko ir Deimantės Kedytės istorija. Mažametės gynėjus ji pavadino “asilų gauja”.

Justė Arlauskaitė pakomentavo ir kitos ” besireiškiančios ponios” “gramatikos pagrindus”, bet paskaičius šiuos komentarus panašu, kad Justė Arlauskaitė-Jazzu pati yra neraštinga ir jai nusispjauti ant Lietuvių kalbos.

Patalpiname ir Justės Arlauskaitės-Jazzu Facebook įrašo nuotrauką, patalpintą jau skandalui įsibėgėjus:

Dauguma jos gerbėjų pamatę šiuos Jazzu išsireiškimus Facebook komentaruose sakėsi, kad niekada nebeis į jos koncertus ir apskritai nebeklausys jos muzikos. Paliekame jums patiems padaryti išvadas apie šią, už seksualines mažumas pasisakančią, liberalių pažiūrų, savos tautos ir jos tradicijų nekenčiančią skustagalvę.

3 KOMENTARAI

  1. Džiugina jos pasisakymas (tiksliau jo paviešinimas). Kai ta poniutė sėdi visokiose šou komisijose, tai iš to begalinio susireikšminimo dvejopa nuomonė (kai daugiau nėra informacijos) arba genijė, arba tokia apsimeta iš nepilnavertiškumo komplekso. Ačiū D., buvau teisus, TV šou surenka nepilnaverčius ir padeda jiems pasijusti bent kiek vertais. O jie ima štai ir susireikšmina. Šou – “Minedas eina į seimą”. Būtų lietuvė, į TV spąstus nepakliūtų – lietuviams įgimtas kuklumas apsaugotų.

  2. Tikra tiesa. Matau Žvaigždutės mūsų visai pamiršo, kad jie yra “žvaigžtutės” tik Lietuvoj, bei bele kokios tai žvaigždės…

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
Įveskite savo vardą